کفن پوشان ورامینی آزادی قدس را فریاد کشیدند/ورامین42

لحظاتی قبل راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در شهرستان ورامین برگزار شد و طی آن کفن پوشان ورامینی آزادی قدس را فریاد کشیدند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسوه خدمت لحظاتی پیش و هم‏زمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی روز قدس نامیده شده است مردم شهیدپرور و انقلابی ورامین با سردادن شعارهای ضداستکباری دوشادوش هم به راهپیمایی پرداختند.

مردم روزه دار شهرستان ورامین ضمن اعلام انزجار از حمایت های استکبار جهانی از اعمال جنایتکارانه رژیم جعلی اسرائیل علیه مردم فلسطین آمادگی خود را برای ریشه کنی این رژیم اعلام کردند.

شعار «مرگ بر اسرائیل»، «الله‏ اکبر»،«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر ضدولایت فقیه» عمده شعارهای انقلابی راهپیمایان ورامینی را تشکیل داده بود.

مسیر پایانی راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در ورامین به مسجد جامع ختم شد تا با قرائت قطعنامه روز جمعه ۲۷ مرداد ماه به عنوان برگ زرینی از حماسه حضور مردم شریف و انقلابی ورامین در تاریخ اسلام و ایران ثبت شود.

راهپیمایان همچنین آدمک‏ های سران رژیم صهیونیستی و آمریکا و پرچم‏های آنها را به آتش کشیدند و نشان دادند که هیچ‌گاه مردم مسلمان و مظلوم فلسطین را فراموش نمی‌کنند.
ورزشکاران ورامینی با لباس‌های ورزشی در صف‌های راهپیمایی روز قدس حضور داشتند.

کفن پوشان ورامینی در پاسخ به ندای ولی امر مسلمین به خیابان‌ها آمده و از مسجد صاحب الزمان(عج) شروع به حرکت نموده و پس از عبور از میدان امام حسین(ع) و کمربندی شهید بهشتی و در حالی که آزادی قدس شریف را فریاد می کشیدند در مسجد جامع تجمع نمودند.
شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته‌هایی با مضامین «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» نفرت و انزجار خود را به رخ جهانیان کشیدند.
پس از گردهمایی راهپیمایان در مسجد جامع ورامین سردار محمد رویانیان معاون رییس جمهور در پایان این مراسم به سخنرانی پرداخت.

گفتنی است برگزاری مسابقه نمایشگاه کتابخوانی و نقاشی در مقابل درب مسجدجامع از جمله برنامه هایی بود که مناسبت روز قدس در حاشیه راهپیمایی با شکوه مردم شریف ورامین انجام شد.

همچنین راهپیمایی های مشابهی در شهرستان پیشوا،بخش قرچک،بخش جوادآباد و خیرآباد شهرستان ورامین برگزار گردید.

/ 0 نظر / 17 بازدید