باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در ورامین منهدم شد/ورامین42

باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در ورامین منهدم شد

به‌نقل از روابط‌عمومی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، جعفر چناری اظهار داشت: به‌دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر اینکه فردی به نام “ع،ش” به صورت عمده اقدام به خرید و فروش مواد مخدر در سطح شهرستان ورامین می‌کند موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران گفت: برابر اطلاعات و سرنخ‌های به‌دست آمده از چگونگی فعالیت متهم و زیر نظر قرار دادن وی، مشخص شد نامبرده با خرید مواد مخدر از شهرهای جنوبی کشور، در حال انتقال آن به شهرستان ورامین است که در این ارتباط شمارش معکوس برای کشف مواد افیونی شروع شد.

وی تصریح کرد: با تشکیل چند تیم زبده، محورهای مواصلاتی در سه نقطه از مسیر “قم‌ـ تهران” تحت مراقبت قرار گرفت تا اینکه پس از ساعت‌ها کنترل، خودروی حامل مواد مخدر و یک‌دستگاه خودروی دیگر که محموله مواد مخدر را اسکورت می‌کرد شناسایی و تحت تعقیب نامحسوس مأموران واقع شد.

چناری ادامه داد: سرانجام پس از رسیدن هر دو دستگاه خودرو به انبار دپوی مواد مخدر، مأموران در اقدامی غافلگیرانه دو نفر از قاچاقیان را دستگیر و در بازرسی از خودرو در مجموع ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق تهران در پایان از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات خبری در مورد وقوع تهیه و توزیع ۱۲۸ مبارزه با مواد مخدر و یا فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

/ 0 نظر / 13 بازدید