انتصاب رئیس جدید آموزش و پرورش قرچک فاقد وجاهت قانونی و منطقی است

 

 

 

 

 

 

به گزارش دبیر فضای مجازی روابط عمومی فرمانداری ورامین محسن منصوری فرماندار شهرستان ورامین در گفتگو با خبرنگار پورتال جامع شهرستان ورامین (ورامین سیتی) گفت: انتصاب رئیس جدید آموزش و پرورش قرچک فاقد وجاهت قانونی و منطقی است.

وی با بیان این نکته که آموزش و پرورش یکی از مهمترین دستگاه ها است که همواره مورد توجه مردم و مسؤولان بوده است افزود: طبق قانون هرگونه عزل و نصب در شهرستان ها باید با هماهنگی فرماندار باشد که در این خصوص علی رغم مخالفت اینجانب حکم رئیس جدید آموزش و پرورش قرچک صادر شده است.

فرماندار ورامین اظهار داشت: مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تحت فشار سیاسی تن به این درخواست داده و شخص مدیر کل نیز به عدم توانمندی فرد منصوب شده واقف و معترف است.

وی این انتصاب را محصول بده بستان سیاسی دانست و افزود: این انتصاب ها به فرهنگ و تعلیم و تربیت کشور لطمه می زند.

محسن منصوری بیان نمود: در آموزش و پرورش قرچک افراد لایق، توانمند و متدین بسیاری وجود دارد که شایسته است از ظرفیت این عزیزان جهت مدیریت استفاده شود.

وی اظهار داشت: حتی امام جمعه محترم قرچک نیز با این انتصاب مخالف بوده اند و این موضوع را چندین بار مطرح کرده اند.

فرماندار ورامین در پایان اظهار داشت: تبعات این تصمیم بر عهده مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خواهد بود و فرمانداری شهرستان ورامین هیچگونه مسؤولیتی در خصوص رخدادهای آتی آموزش و پرورش قرچک نخواهد پذیرفت.

 

/ 0 نظر / 10 بازدید