فرماندار ورامین : روز جهانی قدس ، روز حاکمیت اسلام بر کفر است/ورامین42

محسن منصوری  اظهار داشت : مسیری را که امام راحل در مبارزه با رژیم اشغالگر قدس به مسلمانان جهان نشان داد ، به عنوان میراثی گران سنگ برای حفظ اتحاد مسلمین به جای مانده و امروز این میراث با رهنمودهای مقام معظم رهبری به راهکاری عملی برای مبارزه با ظلم و تجاوز مبدل گردیده است.


وی افزود : امروز قدس به عنوان یکی از عوامل سرنوشت ساز در ایجاد اتحاد میان مسلمانان جهان تبدیل شده و باعث گردیده مسلمانان در جبهه ای واحد در برابر استکبار جهان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل ایستادگی نمایند .

وی گفت : حرکت رو به جلو مردم مظلوم فلسطین در راه رهایی از چنگال رژیم اشغالگر قدس در سایه حمایت همه جانبه مسلمان صورت گرفته و یقینا اگر این حمایت ها با اتحاد هرچه بیشتر مبارزین فلسطینی همراه باشد به نابودی اسرائیل منجر خواهد شد .

منصوری اظهار داشت : ملت مسلمان و روزه دار ایران اسلامی در حالی به استقبال روز جهانی قدس میروند که ، ملتهای مسلمان منطقه در نهضت بیداری اسلامی خود توانسته اند بر حاکمان ظلم و جور خود فائق آمده و از مبارزات خود بهترین بهره را ببرند .

فرماندار ورامین افزود : مردم خداجوی وهمیشه در صحنه شهرستان ورامین نیز همچون گذشته باحضوری پرشور و انقلابی ضمن اعلام حمایت از حرکت ضد استکباری مردم مظلوم فلسطین ، انزجار خود را از رژیم غاصب اسرائیل اعلام داشته و فریاد ضد استکباری سر خواهند داد

/ 0 نظر / 12 بازدید