دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور با امام جمعه ورامین

 

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور با آیت الله سید مرتضی محمودی نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه ورامین دیدار کرد

 

در این دیدار که ظهر جمعه در منزل آیت الله محمودی انجام شد، برخی از مسئولان شهرستان ورامین نیز حجت الاسلام پورمحمدی را همراهی کردند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین در این دیدار ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت علی(ع)، در سخنانی مشکلات شهرستان ورامین را مطرح کرد.

آیت الله سیدمرتضی محمودی مشکلاتی همچون کمبود آب، ازدیاد جمعیت و بیکاری جوانان را از مهمترین معضلاتی عنوان کرد که این شهرستان با آن مواجه است.

بسیاری از جوانان تحصیلکرده ورامین فاقد شغل هستند

وی اظهار داشت: این منطقه جوانان تحصیلکرده بسیاری دارد که متأسفانه به دلیل نبود شغل بیکار هستند و بارها گلایه خود را از این موضوع ابراز داشته اند.

امام جمعه ورامین افزود: ورامین قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، مورد خشم طاغوت بود و کاملا محروم به حساب می آمد؛ بعد از پیروزی انقلاب نیز کارهای عمرانی فراوانی در شهرستان صورت گرفت اما هنوز دارای محرومیت است.

کمبود آب کشاورزی معضل همیشگی ورامین است

وی یادآور شد: از جمله مواردی که شهرستان ورامین را در دوران طاغوت رنج می داد، کمبود آب کشاورزی بود که هم اکنون نیز با آن مواجه هستیم.

آیت الله محمودی ادامه داد: خدا را شاکرم که آن دوران را دیدم؛ انقلاب اسلامی نعمات فراوانی داشت که هم اکنون مردم از آن بهره مند هستند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز در این دیدار امام جمعه ورامین را شخصیتی بارز و نقطه ثقل منطقه عنوان کرد.

وجود آیت الله محمودی در ورامین برکات زیادی به همراه داشته است

مصطفی پورمحمدی بیان کرد: وجود حضرت آیت الله محمودی در این شهرستان تا به حال موجب خیرات و برکات فراوانی بوده که اطمینان داریم دعای خیر مردم این منطقه همیشه بدرقه راه اوست.

وی افزود: برای مرتفع شدن مشکلات ورامین همه باید دست به دست هم دهند تا در سایه وحدت و همدلی، شاهد رفع مشکلات مردم باشیم.

/ 0 نظر / 13 بازدید