همکاری کامل برای تسهیل استقرار فرماندهی انتظامی ویژه شرق شده است

فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به اهمیت تسهیل اسکان فرماندهی ویژه انتظامی شرق استان و معاونت های آن گفت: همکاری کامل برای تسهیل استقرار فرماندهی انتظامی ویژه شرق شده است.

 

ساعاتی پیش هم‌زمان با هفته دولت محسن منصوری در جمع خبرنگاران با تاکید بر اهمیت تسهیل استقرار فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، اظهار کرد:پلیس راه یکی از زیر مجموعه های پلیس راهور است،فرماندهی راهور شرق استان تهران در ورامین مستقر شده ولی پلیس راه به دلیل توجیه فنی که در تردد جاده امام رضا(ع) وجود داشت در پاکدشت مستقر شده است.

فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به همکاری با راه اندازی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تاکید کرد: برای ستاد فرماندهی ۱۰ هکتار زمین پشت اداره راه دادیم،روبروی آن ۴۰۰۰ متر زمین برای پلیس راهور دادیم،برای کلانتری ها زمین در گل تپه و خیرآباد دادیم و عملیات ساخت آن نیز آغاز شده است.

وی در ادامه یادآور شد: پلیس پیشگیری نیز در ساختمان حوادث واقع در کمربندی شمالی شهر اسکان می یابد،پلیس امنیت کنار ترمینال سابق،۳ طبقه ساختمان نیز در مقر فرماندهی کنونی در حال ساخت است،۴۰۰ الی ۵۰۰ متر زمین هم برای راه اندازی مرکز درمان ناجا در کلاته اختصاص دادیم.

منصوری سپس بحث مسکن مهر را مورد اشاره قرار داده و  افزود: مدعی هستیم از شهرستان های موفق در بحث مسکن مهر می باشیم،از همان ابتدا سیاست ما در مسکن مهر بحث خود مالکی بوده است،ما معتقد به تمرکز بحث مسکن مهر نبودیم،بیش از ۳۰۰۰ واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان شده و ۱۷۰۰۰ هم وام پرداخت شده است که از این لحاظ جزو ۱۰ شهرستان برتر کشور هستیم.

 

/ 0 نظر / 21 بازدید