برنامه های روز قدس شهرستان ورامین اعلام شد/ورامین42

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین، برنامه های روز جهانی قدس در شهرستان ورامین را اعلام کرد.

 

حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: برگزاری راهپیمایی روز قدس میراث ارزشمندی از حضرت امام(ره) است که امروز برای تمام جهانیان به یادگار مانده است.

وی با اشاره به حساسیت حوادث  سال جاری، اهمیت برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس را مضاعف خوانده و خواستار تلاش جدی همه دستگاهها دراین رابطه شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران با اشاره به جلسه هماهنگی برگزاری این مراسم که عصر پنج شنبه برگزار شد، افزود: درج جملاتی از حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در سربرگ مکاتبات اداری از روز شنبه 21 مرداد به مدت یک هفته، تهیه و نصب بنرهای تبلیغی توسط ادارات و نهادها و مجامع و اتحادیه های صنفی در سطح خیابانها و میادین، تأمین وسیله ایاب و ذهاب راهپیمایان توسط شهرداری و بخشداری، از جمله مصوبات جلسه امروز بود.

وی تأکید کرد: اطلاع رسانی مناسب به ائمه جماعات و مبلغان اعزامی به روستاها توسط اداره تبلیغات اسلامی و مرکز رسیدگی به امور مساجد برای استفاده از فرصت شبهای قدر و حضور در راهپیمایی، اطلاع رسانی و زمینه سازی حضور اصناف در مراسم توسط اداره صنعت و معدن و تجارت، اطلاع رسانی و پوشش مناسب مراسم توسط واحد مرکزی خبر، تهیه و تکثیر بروشور ویژه روز قدس توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا از دیگر برنامه های روز جهانی قدس خواهد بود.

تحلیل سیاسی ویژه قدس در کلیه ادارات و نهادها

این مسئول ادامه داد: اطلاع رسانی مراسم از طریق سیستم پیامک توسط فرمانداری، آموزش و پرورش، بنیاد شهید و اداره تبلیغات اسلامی و سایر نهادها، زمینه سازی حضور فعال بسیجیان در راهپیمایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تهیه پرچم فلسطین وبحرین  برای راهپیمایی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، تهیه و نصب بنر در میادین توسط روابط عمومی شهرداری و برگزاری مراسم تحلیل سیاسی ویژه قدس در کلیه ادارات و نهادها توسط مدیران با پیگیری فرمانداری نیز برای بزرگداشت روز جهانی قدس مصوب گردید.

وی زمینه سازی ساخت آدمک و دستنوشته توسط آموزش و پرورش و بسیج اصناف و پایگاههای بسیج،ارسال پیام ویژه راهپیمایی توسط اداره مخابرات، هماهنگی با نشریات برای درج مطالب پیرامون قدس توسط اداره ارشاد اسلامی، فعال کردن کانونهای فرهنگی، هنری مساجد توسط اداره ارشاد، برپایی ایستگاه نقاشی و قرآن بخوان جایزه بگیر در محل نماز جمعه ویژه نوجوانان توسط کانون هدایت را از برنامه های دیگر ستاد برگزاری روز قدس عنوان کرد.

اعلام مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس

امام جمعه موقت ورامین سپس به اعلام مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس پرداخت و گفت: شروع راهپیمایی در ورامین ساعت 11 صبح جمعه 27 مرداد ماه از مسجد صاحب الزمان(عج) است.

وی ادامه داد: راهپیمایان به سوی میدان امام خمینی(ره) و سپس به سوی میدان امام حسین(ع)، کمربندی شهید بهشتی حرکت می کنند و در نهایت در مسجد جامع تجمع خواهند کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین در مورد راهپیمایی در قرچک ، جوادآباد و خیرآباد نیز اظهار داشت: این راهپیمایی ها نیز به سوی مصلاهای نماز جمعه برگزار می شود

/ 1 نظر / 11 بازدید
box

با سلام خدمت شما آيا ميخواهيد ماهيانه 10-20 هزارتومان و يا بيشتر از اينترنت پول در بياوريد! پس اين فرصت استثنايي رو از دست نديد عضو شويد فعاليت کنيد پول خود را دريافت کنيد!