اگر سوریه شکسته شود از تمام نقاط به ایران حمله خواهد شد/ورامین42

معاون رییس جمهور در جمع عظیم راهپیمایان روز جهانی قدس در ورامین گفت:اگر سوریه شکسته شود از تمام نقاط به ایران حمله خواهد شد.

 

نجات فلسطین و محو صهیونیسم از آرزوهای امام عصر(عج) است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسوه خدمت سردار محمد رویانیان معاون رییس جمهور که به عنوان سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس در ورامین سخن می گفت افزود: امام عزیز ما مبارزه با رژیم اشغالگر قدس و حمایت از مردم فلسطین را اولین وظیفه مسلمانان جهان دانستند،مساله امروز ما مساله فلسطین است،فلسطین فقط یک کشور یا منظقه جغرافیایی نیست،فقط یک عده مردم ستمدیده نیست،یک آرمان برای همه مسلمین جهان و همه آزادگان است

وی ادامه داد:فلسطین نماد تجاوز و تعدی به حقوق یک ملت و نماد وحشی گری علیه بشر است،دنیا بداند اصل ستم،تجاوز و اصل محاصره یک ملت همواره در فلسطین در حال رخ دادن است،همه آزادیخواهان جهان،نه فقط مسلمانان باید توجه کنند امروز رژیم غاصب فاسد صهیونیست یک غده سرطانی برای کل بشریت است،یک لکه ننگ برای دنیا است،باید گند زدایی کرد و این لکه را از چهره جهان پاک نمود.

رویانیان مبارزه با صهیونیسم را جزء جدانشدنی مکتب امام خمینی(ره) و امام خامنه ای دانست و گفت:نجات فلسطین و محو صهیونیسم از آرزوهای امام عصر(عج) است که به آن توجه دارد،فلسطین ناموس و شرف مسلمانان جهان است و تجاوز به ناموس خود را نمی پذیریم،آنهایی که شعار انقلاب سبز می دهند و خود را طرفدار ایران می دانند و از پشت تریبون های خود در قلب نظام استکباری پیام می دهند که مساله ما فلسطین نیست،مسائل داخلی است بدانند اشتباه می کنند.

این ها که می گویند مساله ما فلسطین نیست خائت هستند

وی تصریح کرد:ما نمی توانیم آرام بنشینیم و به برادران دینی ما ستم شود،امروز حزب الله لبنان اقتدار اسلام و سنگر بزرگ مکتب تشیع و اسلام در برابر استکبار است،مگر می شود به فلسطین و حزب الله توجه نکرد،حزب الله خط مقدم ما است،این ها که می گویند مساله ما فلسطین نیست خائت هستند،پول های صهیونیست ها را می گیرند تا مردم ما را فریب دهند،اسلام امریکایی را رواج دهند اما ما اسلام امام خمینی و امام خامنه ای عزیز را می خواهیم.

اگر سوریه شکسته شود از تمام نقاط به ایران حمله خواهد شد

معاون رییس جمهور سپس به اوضاع سوریه اشاره نموده و گفت:سوریه امروز هزینه بیش از ۳۰ سال مقاومت در برابر استکبار را می پردازد،نمی توانیم در برابر آن ساکت باشیم،امروز امپراطوری خبیث،کثیف و وهابی سعودی از مخالفان سوریه حمایت می کند اما بدانید امروز دفاع از سوریه،دفاع از لبنان و فلسطین یعنی دفاع از اقتدار ایران،اگر سوریه شکسته شود از تمام نقاط به ایران حمله خواهد شد.

ورامینی ها از سال ۴۲ تجربه مبارزه با ظالم را دارند

وی اظهار داشت:ایران،سوریه و لبنان مثلث پرچمداران ضد صهیونیسم در منطقه هستند،نمی گذاریم یک راس مثلث با مشکل مواجه شود،نمی توانیم بگوییم سوریه و فلسطین به ما مربوط نیست،شما مردم ورامین در سال ۴۲ قیام کردید،مگر به شما حمله شده بود،خیر،به مرجعیت حمله شد،به فیضیه قم حمله شد اما شما حرکت کردید،کیلومترها آنطرف تر تعدی کردند شما از ورامین بپاخاستید.

سردار رویانیان ادامه داد:در سال ۴۲ بپاخاستید و ثمره آن را در سال ۵۷ چشیدید،تجربه این کار را ببینید،حالا هم درست است فلسطین کیلومترها آن طرف تر از ایران است اما ما بپا خاستیم و ثمره این بیداری نابودی اسراییل است.

قیمت گوشت و مرغ و تخم مرغ در تاریخ نمی ماند،حق ستیزی ماندگار است

وی اضافه کرد:قیمت مرغ بالا پایین می شود،نان کم و زیاد می گردد،مال می آید و می رود اما در تاریخ هیچگاه نامی از قیمت گوشت و مرغ و تخم مرغ و اینها نمانده است ولی همواره دو جبهه در تاریخ بوده اند،یکی جبهه حق و دیگری باطل،همواره امام حسین(ع) و یزید بوده اند.

این مسئول در پایان به زلزله آذربایجان اشاره نموده و گفت:آذربایجان عزت ایران است،عزیز ما است،تاریخ ساز بوده و هست،همواره از اسلام و ایران دفاع نموده و کمک نموده است،در این زلزله اخیر باید همه دستگاه ها و مردم وارد شوند،دست به کار گردند تا رفع غم و مصیبت از این مردم عزیز شود.

/ 0 نظر / 15 بازدید