شما شخصیتی بارز و نقطه ثقل منطقه هستید/ورامین42

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور خطاب به نماینتده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت:شما شخصیتی بارز و نقطه ثقل منطقه هستید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسوه خدمت دقایقی پیش حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور با آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین دیدار کرد.

  در این دیدار که دقایقی پیش در بیت حضرت آیت الله محمودی گلپایگانی و با حضور محسن منصوری فرماندار ،عبادالله میرزایی مطلق رییس دادگستری حجت الاسلام والمسلمین رضا غلامی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین انجام شد، برخی از مسئولان سازمان بازرسی کل کشور نیز حجت الاسلام پورمحمدی را همراهی کردند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین در این دیدار ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت علی(ع)، در سخنانی مشکلات شهرستان ورامین را مطرح کرد.

آیت الله سیدمرتضی محمودی گلپایگانی مشکلاتی همچون کمبود آب، ازدیاد جمعیت و بیکاری جوانان را از مهمترین معضلاتی عنوان کرد که این شهرستان با آن مواجه است.

بسیاری از جوانان تحصیلکرده ورامین فاقد شغل هستند

وی اظهار داشت: این منطقه جوانان تحصیلکرده بسیاری دارد که متأسفانه به دلیل نبود شغل بیکار هستند و بارها گلایه خود را از این موضوع ابراز داشته اند.

امام جمعه ورامین افزود: ورامین قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، مورد خشم طاغوت بود و کاملا محروم به حساب می آمد؛ بعد از پیروزی انقلاب نیز کارهای عمرانی فراوانی در شهرستان صورت گرفت اما هنوز دارای محرومیت است.

کمبود آب کشاورزی معضل همیشگی ورامین است

وی یادآور شد: از جمله مواردی که شهرستان ورامین را در دوران طاغوت رنج می داد، کمبود آب کشاورزی بود که هم اکنون نیز با آن مواجه هستیم.

آیت الله محمودی ادامه داد: خدا را شاکرم که آن دوران را دیدم؛ انقلاب اسلامی نعمات فراوانی داشت که هم اکنون مردم از آن بهره مند هستند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز در این دیدار امام جمعه ورامین را شخصیتی بارز و نقطه ثقل منطقه عنوان کرد.

وجود آیت الله محمودی در ورامین برکات زیادی به همراه داشته است

/ 0 نظر / 12 بازدید