در ابلاغ فرمانداری ویژه ورامین تسریع گردد

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین در دیدار معاون سیاسی امنیتی استاندار تهران خواستار تسریع در ابلاغ فرمانداری ویژه شهرستان ورامین گردیدند.

 

 صفرعلی براتلو معاون سیاسی امنیتی استاندار تهران با حضور در بیت حضرت آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با معظم له دیدار نمود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان در این دیدار که محسن منصوری فرماندار ورامین نیز حضور داشت با اشاره بر لزوم توجه جدی تر به رفع مشکلات مردم ورامین خواستار تسریع در ابلاغ رسمی فرمانداری ویژه شهرستان گردیدند.

ایشان افزودند:مردم ورامین همواره در تمام صحنه های انقلاب و اسلام پیشتاز و پیشرو بودند و متاسفانه همواره نیز از کمبود بسیاری از امکانات رنج بردند،نمی توان گفت در ورامین خدماتی صورت نپذیرفته است،خیر،کار زیاد شده لکن همچنان جای کار فراوان است،این مردم کفن پوشان سال ۴۲ هستند،در اوج غربت و مظلومیت به دفاع از مرجعیت و ولایت پرداختند و مورد غضب محمد رضا واقع شدند.

امام جمعه ورامین ادامه دادند:ابلاغ رسمی فرمانداری ویژه شهرستان تاخیر فراوانی پیدا کرده است،لازم است با ابلاغ هرچه سریعتر پیشرفت مردم این منطقه تسهیل گردد.

گفتنی است معاون استاندار تهران نیز در این دیدار اظهار امیدواری کرد با پیگیری های انجام شده ابلاغ رسمی فرمانداری ویژه ورامین سرعت گیرد.

لازم به ذکر است اگرچه تسریع در ابلاغ فرمانداری ویژه شهرستان ورامین امری ضروری است اما درخواست اصلی و استحقاق مردم ورامین تشکیل استان خرداد با محوریت ورامین است که امید است این مهم در باقیمانده عمر دولت احمدی نژاد به عنوان باقیات صالحات در کارنامه دولت وی ثبت گردد.

/ 0 نظر / 24 بازدید