روز قدس روز کابوس رژیم صهیونیستی

بخشدار مرکزی ورامین در آستانه روز جهانی قدس گفت:روز قدس به روز کابوس رژیم اشغالگر قدس تبدیل شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسوه خدمت سید رضا طباطبایی بخشدار مرکزی ورامین که ساعاتی پیش به عنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه خیرآباد سخن می گفت عنوان نمود:روز قدس ابتکار امام خمینی(ره) در جهت زنده نگه داشتن آرمان فلسطین بود.

وی گفت: امروز بیداری اسلامی در منطقه بیش از گذشته اسراییل را متزلزل کرده است و روز قدس در این برهه از زمان به روز کابوس رژیم اشغالگر قدس تبدیل شده است.

وی ادامه داد: قطعا شرکت آگاهانه مردم ایران و نیز ملتهای مسلمان در سرتاسر جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان امریکا و اسراییل خواهد بود و نقشه های آنان در منطقه را خنثی خواهد کرد.

این مسئول سپس نقش رژیم صهیونیستی در به چالش کشاندن اوضاع منطقه را غیر قابل چشم پوشی خوانده و  افزود: رژیم صهیونیستی از بیداری مردم مسلمان منطقه ناراحت شده و سعی می کند تحولات منطقه را به نفع خود هدایت کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ذکر مناقب حضرت علی(ع) پرداخت و گفت: همه ارزش ها و فضایل به صورت کامل در شخصیت علی بی ابیطالب(ع) تبلور پیدا کرده است و او در حقیقت مصداق بارز انسان کامل است.

وی تصریح کرد:باید تلاش کنیم در حد توان خود این شخصیت و رادمرد بزرگ اسلامی را شناخته و از سیره این بزرگمرد پیروی نماییم.

طباطبایی گفت:امیرالمؤمنین تمام ارزش‌ها را به عنوان یک انسان کامل داراست و چون چنین ارزشی دارد، بنابراین تماما وصل به خداست.

وی تصریح کرد: وقتی امام وصل به خدا بود، جهان در دست اوست و به نظام هستی تسلط دارد، یعنی با این قرب به خدا، خداوند عالم طبیعت را در دست انسان کامل می‌گذارد و تصرفات در طبیعت را در زیر پای قدرت انسان کامل قرار می‌دهد که این قرب معنوی است.

 

/ 0 نظر / 18 بازدید