اولین زوج شهرستان بر فراز قله دماوند

ورامین42: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا از اعزام اولین زوج پیشوا جهت فتح قله دماوند خبر داد .

محسن خادمی ، سعید دروکی به اتفاق همسرش فاطمه تاجیک تیم کوه نوردی باران پیشوا را در مرداد ماه ۹۱ همراهی نمودند و توانستند بر فراز قله دماوند سرود ملی ایران را سر دهند .

فاطمه تاجیک از کوه نوردان پیشوا عنوان نخستین زن صعود کننده به قله دماوند را در شهرستان به خود اختصاص نمود که جامعه ورزش شهرستان مقدس پیشوا این تلاش را به وی و خانواده اش و همچنین گروه کوه نوردی باران پپیشوا تبریک عرض می نماید و آرزوی موفقیت بر وی و دیگر بانوان شهرستان دارد.

 نخستین پیشکسوت صعود کننده به قله دماوند با ۷۰سال سن از شهرستان پیشوا

شعبان جعفری از تیم کوه نوردی باران پیشوا بعنوان پیشکسوت کوه نوردی شهرستان با ۷۰سال سن در مرداد ماه ۹۱ توانستند بر فراز قله دماوند سرود ملی ایران را سر دهند .

این کوهنورد عزیز به عنوان نخستین صعود کننده (با ۷۰ سال سن) به قله دماوند توانسته عنوان پیشکسوت کوهنوردی را در شهرستان به خود اختصاص دهد .

شایان ذکر است خادمی از زحمات و تلاش مستمر گروه کوهنوردی باران پیشوا تقدیر و تشکر ویژه ای نمود .

هفدهمین دوره اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان پیشوا

به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا و هیئت فوتبال هفدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان یادواره سرداران شهید شهرستان پیشوا برگزار شد .

محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان در این خصوص گفت:  این مسابقات برای ۱۷ سال متوالی به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در شهرستان پیشوا برکزار گردید که در نوع خود قابل توجه است .

همچنین وی در ادامه افزود :‌ مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان پیشوا با شرکت ۳۱ تیم از شهرهای : پیشوا ، ورامین ، جواد آباد ، قرچک ، جلیل‌ آباد در سالن شهید محمد حسینی به صورت دوره ای برگزار گردید که در پایان تیم های موسسه حقوقی دادخواهان ، علم و ادب و شمیم توانستند با انجام ۱۱ بازی در ۳۰ شب ، عناوین اول تا سوم را از آن خود نمایند .

در پایان پس از مراسم اهداء جوایز توسط مسئولین ، هفدهمین دوره رقابت های فوتسال جام رمضان شهرستان پیشوا به پایان رسید .

/ 1 نظر / 22 بازدید

اگه هر روز آنلاینی میتونی از آنلاین بودنت پول در بیاری کاملا قانونی و واقعیه من که تونستم پس توام میتونی توضیح کاملو اینجا ببینی... http://kilikpool.blogsky.com/1391/04/02/post-23/ میدونی من به خودم گفتم روزی 5 دقیقه وقتی از من نمگیره اگه پولو بدن که خیلی خوبه اگه نه هم چیزی رو از دست نمیدم،حالا خوشحالم که عضو شدم.