برنامه های روز قدس شهرستان ورامین اعلام شد

ساعاتی پیش طی جلسه ستاد برگزاری مراسم روز قدس شهرستان ورامین برنامه های گرامیداشت این روز اعلام شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسوه خدمت جلسه ستاد برگزاری مراسم روز قدس ساعاتی پیش در اتاق جلسات دفترشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  شهرستان ورامین برگزار شد.

برگزاری جلسه غیر متعهدها در ایران بر اهمیت روز قدس افزوده است

در این جلسه ابتدا سید جمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرماندار ورامین با بیان اهمیت برگزاری مراسم روز جهانی قدس در سال جاری خاطر نشان کرد و گفت: اتفاقاتی که امروز در جهان اسلام رخ داده وبرگزاری یک جلسه غیر متعهدها در ایران بر اهمیت این روز افزوده است .

وی از کلیه ادارات خواست با اعتقاد و تمامی امکانات در مراسم روز جهانی قدس حضور یابند.

روز قدس میراث امام(ره) برای جهانیان است

سپس حجت الاسلام سید محسن محمودی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران برگزاری راهپیمایی روز قدس را میراث ارزشمندی از حضرت امام(ره) دانست که امروز برای تمام جهانیان به یادگار مانده است.

وی با اشاره به حساسیت حوادث  سال جاری اهمیت برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس را مضاعف خوانده و خواستار تلاش جدی همه دستگاهها دراین رابطه شد .

اعلام برنامه های روز قدس شهرستان ورامین

این مسئول در پایان جلسه با اعلام برنامه های این روز بزرگ و مصوبات جلسه گفت:درج جملاتی از حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در سربرگ مکاتبات اداری از روز شنبه ۲۱ مرداد به مدت یک هفته،تهیه و نصب بنرهای تبلیغی توسط ادارات و نهادها و مجامع و اتحادیه های صنفی در سطح خیابانها و میادین،تامین وسیله ایاب و ذهاب راهپیمایان توسط شهرداری و بخشداری از جمله این مصوبات است.

وی افزود:اطلاع رسانی مناسب به ائمه محترم جماعات و مبلغین اعزامی به روستاها توسط اداره تبلیغات اسلامی و مرکز رسیدگی به امور مساجد جهت استفاده از فرصت شبهای قدر و حضور در راهپیمایی،اطلاع رسانی و زمینه سازی حضور اصناف در مراسم توسط اداره صنعت ومعدن وتجارت،اطلاع رسانی و پوشش مناسب مراسم توسط واحد مرکزی خبر،تهیه و تکثیر بروشور ویژه قدس توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا از دیگر برنامه های روز جهانی قدس می باشد.

این مسئول تصریح کرد:اطلاع رسانی مراسم از طریق سیستم پیامک توسط فرمانداری، آموزش و پرورش، بنیاد شهید و اداره تبلیغات اسلامی وسایر نهادها،زمینه سازی حضور فعال بسیجیان در راهپیمایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،تهیه پرچم فلسطین وبحرین  جهت راهپیمایی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری،تهیه و نصب بنر در میادین توسط روابط عمومی شهرداری و برگزاری مراسم تحلیل سیاسی ویژه قدس در کلیه ادارات ونهادها توسط مدیران با پیگیری فرمانداری نیز برای بزرگداشت روز جهانی قدس مصوب گردید.

وی زمینه سازی ساخت آدمک و دست نوشته توسط آموزش و پرورش و بسیج اصناف و پایگاههای بسیج،ارسال پیام ویژه راهپیمایی توسط اداره مخابرات،هماهنگی بانشریات جهت درج مطالب پیرامون قدس توسط اداره ارشاد اسلامی،فعال کردن کانونهای فرهنگی ، هنری مساجد توسط اداره ارشاد،برپایی ایستگاه نقاشی و قرآن بخوان جایزه بگیر در محل نماز جمعه ویژه نوجوانان توسط کانون هدایت از برنامه های دیگر ستاد برگزاری روز قدس است.

اعلام مسیرهای راهپیمایی

امام جمعه موقت ورامین سپس با اشاره به شروع راهپیمایی در ورامین ساعت ۱۱ صبح از مسجد صاحب الزمان(عج) گفت: راهپیمایان به سوی میدان امام خمینی(ره) و سپس به سوی میدان امام حسین(ع)،کمربندی شهید بهشتی حرکت می کنند و در نهایت در مسجد جامع تجمع خواهند نمود.

وی در مورد راهپیمایی در قرچک ، جوادآباد و خیرآباد نیز اظهار داشت: این راهپیمایی ها نیز به سوی مصلاهای نماز جمعه برگزار می شود.

 

/ 1 نظر / 40 بازدید
ایمان آرزه

سلام دوست عزیز ... از وب زیبای شما دیدن کردم، با سلیقه اید، خسته نباشید ... خوشحال میشم به من هم سری بزنید ... منتظر حضور و نظرات مکتوب شما هستم ... سپاس ...