برگزاری مطلوب اجلاس تهران مانور قدرت جمهوری اسلامی است/ورامین42

امام جمعه موقت ورامین در خطبه های نماز جمعه ورامین با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران گفت: برگزاری مطلوب اجلاس تهران مانور قدرت جمهوری اسلامی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسوه خدمت حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه اول نماز جمعه  پس از توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به بررسی عوامل برکت در جامعه پرداخت

تقوا،پیشوایی ائمه معصومین و حاکمیت عدالت عوامل برکت در جامعه

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران گفت:برکت و شکوفایی اقتصادی و توسعه پایدار در جامعه با ارزش های اخلاقی همراه است،اگر می خواهیم جامعه ما با برکت باشد باید در حفظ ارزش ها دقت نماییم.

 وی در ادامه افزود:اولین معیار این ارزش ها رعایت تقوای الهی است،اگر جامعه ای اهل تقوا بود برکت الهی بر آن نازل می شود،عامل دوم اقتدا به اهل بیت عصمت و طهارت است که اگر اینچنین بود برکت بر جامعه نازل می گردد.

 امام جمعه موقت ورامین سپس گفت:حال می فهمیم در صدر اسلام چه خیانتی در حق بشریت شد و مردم را از اهل بیت جدا نمودند،با این کار برکت را از جامعه بردند،پس از این گمراهی هیچگاه جامعه اسلامی روی آرامش ندید،چه در زمان خلفای بنی امیه،چه در زمان بنی عباس و چه امروز.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز می بینیم جوامع اسلامی بهترین سرمایه ها را در اختیار دارند اما اوضاع جوامع مناسب نیست،این اوضاع علت جدایی از اهل بیت است،اگر بخواهیم بشریت از برکت برخوردار باشد باید دعا کنیم صاحبمان ظهور کند.

امام جمعه موقت ورامین سپس عنوان کرد:در هنگام ظهور امام زمان(عج) برکت از آسمان به زمین فرو می بارد،عامل سوم برکت حاکمیت عدالت است،اکنون بیش از سه دهه از حاکمیت نظام اسلامی می گذرد و انواع دشمنی ها از جمله تحریم های نظامی و اقتصادی،جنگ تحمیلی و … را علیه ما به کار گرفتند اما وجود برکت در جامعه کشور ما را در تمام این مشکلات سربلند بیرون آورده است.

قدردان نعمت ولایت و مرجعیت باشیم

 وی سپس با گرامیداشت سالگرد مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مرعشی نجفی گفت: باید قدردان نعمت ولایت و مرجعیت شیعه باشیم،امثال آیت الله مرعشی نجفی از مفاخر جهان اسلام بوده و هستند و هم اکنون پس از سال ها رحلت ایشان آثار وجودی این بزرگوار روشنگر جامعه است.

بدعتهای وهابیت حتی با اصول اهل سنت متضاد است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران در ادامه ۸ شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع را نماد توحش وهابیت دانست و  افزود:قبر حمزه سید الشهدا را تخریب نمودند،گنبد مطهر و مرقد نورانی پیامبر(ص) را به توپ بستند و تمام اشیا قیمتی را در اماکن مقدسه به غارت بردند،از سرزمین حجاز راهی کربلا شدند،ضریح امام حسین(ع) را از جا کندند و اشیاء آن را نیز به سرقت بردند.

وی سپس گفت:سپس به سوی نجف اشرف روانه شدند تا مرقد مطهر امیالمومنین(ع) را تخریب کنند که با مقاومت مواجه شدند و نتوانستند،وهابیت ننگ اسلام است،بدعتهای وهابیت با اصول مذهب شیعه و حتی اصول اهل سنت سازگاری ندارد،امروز شاهدیم فتاوای ننگین وهابیت تغذیه فکری و اعتقادی گروه های تروریستی مانند القاعده است،بدانید جهان اسلام به زودی شاهد اضمحلال این فرقه ضاله خواهد بود و ما جنایات وحشیانه انها را محکوم می کنیم.

برگزاری مطلوب اجلاس تهران مانور قدرت جمهوری اسلامی است

امام جمعه موقت ورامین در ادامه با اشاره به اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران گفت :برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران بسیار حائز اهمیت است،این اجلاس هر سه سال یک بار برگزار می شود و ۱۲۰ عضو دارد و لذا بعد از این اجلاس بیش از سه قرن دیگر فرصت ریاست جنبش به ایران خواهد رسید.

وی ادامه داد:برگزاری مطلوب اجلاس تهران مانور قدرت جمهوری اسلامی است،هم باید این اجلاس مطلوب برگزار گردد و هم در سه سال ریاست ایران بر جنبش عدم تعهد باید از تمامی فرصت های موجود در جهت بهره برداری حداکثر استفاده را برد.

بعد از انقلاب تمامی دولت ها در جهت خدمتگزاری گام برداشتند

وی سپس با گرامی داشت سالگرد شهادتشهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار داشت :یاد و خاطره این دو شهید عزیز همواره زنده است،کجای دنیا سراغ دارید در یک روز رییس جمهور و نخست وزیر یک کشور به شهادت برسد و آسیب جدی به آن کشور وارد نشود،اگرچه شهادت این دو عزیز برای ما بسیار سخت بود اما به برکت ولایت فقه کشتی انقلاب از این مصیبت سربلند عبور نمود.

امام جمعه موقت ورامین سپس افزود:حقیقتا تمامی دولت ها بعد از انقلاب علیرغم تمامی دشمنی ها و کارشکنی های استکبار در جهت خدمتگزاری گام برداشتند اما سطح محرومیت ها بسیار وسیع بوده است،باید تلاش ها را مضاعف نمود و همه مسئولان دست در دست هم خدمات بیشتری به مردم ارائه نمایند.

دخالت در امور مسئولین دیگر بپرهیزید/حفظ وحدت بسیار مهم است

وی سپس به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع مسئولان نظام اشاره نموده و عنوان کرد:رهبری از دولت به دلیل پرکاری تقدیر نمودند و لازم است تا لحظات آخر این ویژگی دولت حفظ شود،توجه به مشکلاتت اقشار آسیب پذیر جامعه،حفظ وحدت و انسجام در جامعه،عملکرد بر اساس مسئولیت های مشخص شده در حوزه ها،هماهنگی و تعامل هر سه قوا و مراقبت از فرهنگ عمومی در مقابل هجوم فرهنگ مهاجم از دغدغه های مقام معظم رهبری در این دیدار بود.

حجت الاسلام محمودی سپس گفت:ما در شهرستان ورامین نیز نیاز به همدلی و همکاری تنگاتنگ مسئولان بر اساس تقوا و اخلاص هستیم،در ستاد احیای شهرستان مطرح شد ماهانه ۳۵ طلاق در شهرستان به وقوع می پیوندد،یعنی سالانه بیش از ۴۰۰ طلاق که عامل بیش از ۷۰ درصد آن ها مشکلات مالی و بیکاری است.

وی  گفت:سالها است وعده منطقه ویژه اقتصادی داده شده است،شهرک های صنعتی فراوانی برای ورامین ساخته شد اما الان کجا هستند این شهرک ها و سرمایه گذاران آنها؟چرا این سرمایه گذاران در پیچ و خم های بانکی سرگردانند آنوقت ما در امور دیگری دخالت می کنیم،وحدت و همدلی مسئولان نیاز جدی امروز است،حوزه مسئولیت ها مشخص است،دخالت در امور یکدیگر نکنید،حفظ وحدت بسیار مهم است.

به اطرافیان خود اجازه هتاکی در سایت ها را ندهید

امام جمعه موقت ورامین سپس افزود:مسئولان اجازه ندهند هتک حرمت در جامعه رواج یابد،امروز در فضای مجازی هتاکی رواج یافته است،می آیند یک خبر منتشر می کنند و بعد افرادی از خودشان که همه می شناسند را می فرستند تا بروند و به عنوان نظر گذاشتن هتاکی کنند،به اطرافیان خود اجازه هتاکی در سایت ها را ندهید.

تذکر لسانی پاسدار فرهنگ عمومی جامعه است

وی سپس به اجرای جدی طرح تذکر لسانی در شهرستان اشاره نموده و  گفت: مردم و مسئولان باید از فرهنگ جامعه پاسداری کنند،پافشاری ما بر اجرای دقیق طرح تذکر لسانی به همین دلیل است،اگر مردم به یکدیگر تذکر ندهند فرهنگ مهاجم فرهنگ عمومی را تحت تاثیر قرار می دهد،تذکر لسانی پاسدار فرهنگ عمومی جامعه است.

خطیب جمعه ورامین ادامه داد: امروز باید با فرهنگ مصرف سیگار،قلیان،مواد مخدر و …به شدت مبارزه کرد،روزانه ۵۰ بیمار در اثر بیماری های حاصل از دخانیات از ورامین به بیمارستان های تهران مراجعه می کنند،سن اعتیاد به سیگار تقلیل یافته است،به فکر خودمان و سلامت خود و فرزندانمان باشیم،امر به معروف را از خانه های خود شروع کنیم.

گشت امنیت اخلاقی از هفته آینده راه اندازی شود

وی افزود: این حجم بالای کشفیات مشروبات الکلی که جای تقدیر از زحمتکشان نیروی انتظامی دارد به چه معنا است،با مشروبات الکلی می خواهند اصالت های ما را بگیرند،ولنگاری اخلاقی و بدحجابی نیز همینطور است،دین دلسوز ما است،دستورات دین را اجرا کنیم اگر امنیت و آسایش در دنیا و آخرت می خواهیم،در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بر حمایت همه دستگاه ها از اجرای طرح تذکر لسانی تاکید شد.

امام جمعه موقت ورامین سپس گفت: وعده داده شده از هفته آینده گشت امنیت اخلاقی هم راه اندازی شود که این امر جای تقدیر دارد.

دبیرکل سازمان ملل بداند ما تا وجود داریم شعارمان محو اسراییل از صفحه روزگار است

وی سپس به انتقاد دبیر کل سازمان ملل از سخنان شجاعانه رییس جمهور اشاره کرده و تصریح نمود: دبیر کل از سخنان شجاعانه رییس جمهور عصبانی شده است،آقای دبیر کل از وام داری صهیونیست ها و ذلت دست بردارید،شما جنایات در فلسطین،بحرین،عربستان و هرج و مرج در سوریه را می بینید و لال هستید آنوقت خود را مدافع رژیم اشغالگر قدس می دانید،به خود زحمت ندهید،ملت ایران تا وجود دارد پیرو فرمایش رهبر کبیر خود تاکید می کند که اسراییل غده سرطانی است و باید از صفحه روزگار محو شود

/ 1 نظر / 13 بازدید
Estekhdam Center

مرجع آگهی ها و اطلاعات استخدامی با قرار دادن کد زیر در قالب وبلاگ خود مخاطبان خود را از آخرین اطلاعات استخدامی کشور مطلع سازید <script language="javascript" src="http://www.estekhdamcenter.ir/Box/BoxCreate.js"></script> کد فوق را در قسمت کد های اختصاصی وبلاگ خود کپی نمایید. http://www.estekhdamcenter.ir گزیده ای از آخرین مطالب آموزش و یادگیری فنون و مهارت های جدید آگهی استخدام یک شرکت فعال در زمینه IT آگهی استخدام یک شرکت معتبر آرایشی- بهداشتی آگهی استخدام واحد طرح و توسعه بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه کارآفرین آگهی استخدام یک سازمان بزرگ دولتی اعطای کد نمایندگی رسمی بیمه سامان در کل کشور حقیقتی در باره نشستن صحنه ای زیبا از هنرنمایی یك مرتاض در نگاه عابران تصویر موتور جستجو گوگل در پنجاه سال پیش آشنایی با کارآفرینی استخدام طراح قالب های تزریق پلاستیک در استان البرز استخدام مدیر استخدام شرکت بازرگانی سپاهان تمدید مهلت ثبت نام استخدام شهرداری های 8 استان کشور اطلاعیه استانداری اصفهان (اس