بازدید ائمه جمعه شهرستان ورامین از کشفیات اخیر مشروبات الکلی

ئمه جمعه شهرستان ورامین با حضور در بخش قرچک از کشفیات اخیر مشروبات الکلی در قرچک بازدید نمودند.

 

 حجج الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران،حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک و سید حسین حسینی امام جمعه جواد آباد با حضور در بخش قرچک از کشفیات اخیر مشروبات الکلی در این بخش بازدید نمودند.

در این بازدید که سرهنگ سیروس فتحی فرمانده ویژه انتظامی شرق استان تهران نیز حضور داشت کارشناسان به تشریح چگونگی عملیات کشف این محموله بزرگ انواع مشروبات الکلی پرداختند.

گفتنی است روز گذشته و طی یک عملیات پیچیده شناسایی میزان فراوانی از مشروبات الکلی که کارشناسان آن را بین ۱۵۰ هزار الی ۲۰۰ هزار لیتر برآورد می نمایند در یک کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در بخش قرچک کشف و ضبط شد.

بر اساس این گزارش صاحب این ترک غیر مجاز و دیگر مجرمین به دستگاه قضایی تحویل شدند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت:این حجم بالای کشفیات مشروبات الکلی چند پیام دارد.

وی افزود: پیام اول خطاب به افرادی است که از این راه کثیف ارتزاق می کنند،اینها باید بدانند این پول ها مصداق بارز ارتزاق حرام است و نانی که از این راه به زن و بچه خود می دهند آینده خوشی نخواهد داشت.

این مسئول تصریح کرد: در ضمن این افراد بدانند چشمان تیزبین نیروی انتظامی بیدار است و هیچگاه بار کج به منزل نمی رسد،عاقبت در چنگال عدالت گرفتار خواهند آمد و در اینجا جای دارد از زحمات زحمتکشان نیروی انتظامی تقدیر شود.

وی افزود: پیام دیگر این است که باید همه بیدار شویم،این حجم بالای مشروبات الکلی به چه معنا است، چه افرادی و با چه نیت هایی این همه مشروبات الکلی تولید کردند،باید بدانیم با مشروبات الکلی می خواهند اصالت های ما را بگیرند،بد اخلاقی را در جامعه توسعه دهند،باید آگاه باشیم.

 

/ 0 نظر / 40 بازدید