معاون رییس جمهور در دیدار نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین از اهمیت ویژه رییس جمهور به بحث متروی این شهرستان خبر داد.

 

 سردار محمد رویانیان معاون رییس جمهور که برای سخنرانی در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس به ورامین سفر کرده بود با حضور در بیت حضرت آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با معظم له دیدار نمود.

بر پایه این گزارش در دیدار مذکور نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با بیان پیشرفت های حاصل شده در شهرستان در سال های اخیر به بیان مطالبات عمده مردم شهرستان از دولت و دستگاه اجرایی کشور پرداختند.

وی سپس رشادت های مردم ورامین در ۱۵ خرداد ۴۲ و پس از آن را مورد تقدیر قرار داده و افزود:ورامینی ها پرچم دفاع از مظلوم و حق مداری را بر اساس پیروی از مرجعیت و ولایت بر افراشتند و درس آزادی و آزادگی به تمام جهانیان دادند.

در ادامه محمد رویانیان به راه اندازی باشگاه پرسپولیس ۱۵ خرداد در شهرستان ورامین به جای تیم آشیان گستران اشاره نموده و گفت:این تیم به امید خدا در لیگ دسته دوم کشور بازی خواهد کرد و با ارائه بازی های غیرتمندانه ارتقاء خواهد یافت.

وی سپس به بحث متروی ورامین اشاره و عنوان کرد: ریاست محترم جمهور اهمیت ویژه ای به مردم ورامین و نیز بحث متروی این شهرستان می دهند و همواره با دید مثبت به این امر نگاه می کردند.

گفتنی است سالها وعده راه اندازی متروی ورامین به تهران داده شده و به تازگی نیز پروژه مذکور از راه آهن به شرکت قطار شهری(مترو)تهران واگذار شده است.

لازم به ذکر است طی آخرین سفر رییس جمهور به ورامین وی در جریان سخنرانی در جمع مردم شهرستان ورامین اظهار داشت: امیدوارم عملیات ساخت مترو برای ورامین و شهرهای اطراف در سال ۹۱ آغاز شود.