مسئول ستاد استهلال شهرستان ورامین از استقرار گروه های این ستاد در ارتفاعات ورامین از شنبه شب خبر داد.

 

 حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی با اعلام این خبر گفت: گروه های این ستاد برای رصد هلال ماه شوال از شنبه شب به ارتفاعات مختلف شهرستان ورامین و اطراف اعزام می شوند.

وی گفت: این گروهها که وابسته به دفتر امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان می باشند با تجهیزات کامل به ارتفاعات منطقه اعزام خواهند شد.

وی افزود: چنانچه عصر روز شنبه هلال ماه شوال رویت نشود، این گروهها روز یکشنبه ۲۹ مرداد نیز هلال ماه را رصد خواهند کرد.

حجت الاسلام محمودی ادامه داد: گروههای ستاد استهلال پس از رصد هلال ماه بلافاصله نتیجه را به دفتر مقام معظم رهبری اطلاع خواهند داد.

مسئول ستاد استهلال شهرستان ورامین تصریح کرد:ستاد استهلال ورامین یکی از اولین ستادهای کشور است که در سال گذشته هلال ماه شوال را رویت نمود و این موضوع باعث افتخار اعضای گروه می باشد.

وی اضافه کرد: این ستاد متشکل از نمایندگانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهرداری زیر نظر دفتر امام جمعه ورامین می باشد و به محض رویت هلال ماه نتیجه را به ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری اطلاع خواهد داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی از تمامی مومنین خواست از شنبه ۲۸ مرداد ماه جهت رویت هلال ماه شوال به این استجاب پرداخته و هرگونه اطلاعات درباره رویت هلال را به دفتر امام جمعه ورامین به شماره تلفن های ۳۶۲۵۳۰۰۵ و یا ۰۹۱۲۱۰۹۲۷۱۴ اطلاع دهند.