مجتبی عرب‌ عامری صبح امروز از کلاس‌های ضمن خدمت و آموزش برای نزدیک به ۲۵۰ نفر از معلمان پایه دوم و ششم برای کتب (جدیدالتالیف) بازدید کرد.

مجتبی عرب عامری در این بازدید دو ساعته اظهار داشت: با توجه به اینکه معلمان نقش راهبردی و اساسی در تحقق سند بنیادین آموزش و پرورش دارند، بنابراین باید به منظور ارتقای سطح فناوری کلیه معلمان و کارکنان در آموزش و پرورش دوره‌های ضمن خدمت گسترش یابد.

مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت: امسال معلمان پایه دوم و ششم ورامین در دو مرکز دبیرستان انصارالمهدی شاهد و مدرسه رسالت دین دوره‌های ضمن خدمت را آموزش می‌بینند و امروز آموزش و پرورش ورامین یک کارگاه مدرسه‌سازی است و تمام معلمان باید با تولید و محتوای الکترونیکی آشنا باشند.

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر به لطف خداوند و حمایت‌های وزارت آموزش و پرورش و اداره‌کل تعداد کلاس‌های هوشمند در مدارس ورامین به تعداد ۲۱۳ کلاس می‌رسد که انشاءالله بتوانیم با برنامه‌ریزی دقیق این میزان را افزایش دهیم.

مدیر آموزش و پرورش ورامین در پایان هدف از برگزاری این دوره‌ها را آشنایی معلمان پایه دوم و ششم با کتب جدیدالتالیف و تحقق اهداف دوره ابتدایی در راستای تربیت صحیح دانش‌آموزان عنوان کرد.

این گزارش حاکی است، مجتبی عرب عامری مدیر آموزش و پرورش ورامین و رضا میرزایی مسئول روابط‌عمومی از کلاس‌های ضمن خدمت پایه دوم و ششم در راستای نظام آموزشی ۳-۳-۶ بازدید کردند.