ساعاتی پیش هم‌زمان با هفته دولت و با حضور استاندار تهران، پنچ پروژه عمرانی در شهرستان ورامین به بهره‌برداری رسید.

محسن منصوری در پایان این مراسم در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه هدف اصلی از بهره‌برداری از این پروژه‌ها خدمت‌رسانی مطلوب به مردم است، اظهار کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها، خدمت‌رسانی به نحو احسن به مردم شهرستان ورامین انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به خدمات ارزنده دولت تاکید کرد: خدمات ارائه شده از سوی دولت‌های نهم و دهم به شهرستان ورامین بسیار مناسب و چشمگیر بوده است و باعث شده تا بسیاری از کمبودهای این شهرستان جبران شود. 

وی در ادامه با بیان توضیح و تشریح جزئیات طرح‌های مذکور یادآور شد: این پروژه‌ها در قالب طرح‌های راه و ترابری و تعاون، بهداشت و درمان، تربیت بدنی، آموزش و پرورش، کشاورزی، شهرداری، احداث بوستان، راه روستایی، آب، آموزش عالی، رفاه و امور اجتماعی اجرا شده است.

منصوری در ادامه گفت: 141 پروژه خدماتی و عمرانی در شهرستان ورامین به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به بودجه و اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه‌ها بیان کرد: اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 300 میلیارد ریال برای اجرا و بهره‌برداری از این پروژه‌های عمرانی و خدماتی در نظر گرفته شده است.

منصوری با بیان اینکه برای اجرای این طرح‌ها مبلغ 600 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان ورامین اختصاص یافته است، افزود: با این اعتبار بخش مهمی از مشکلات کشاورزی شهرستان ورامین رفع و بیش از 600 فرصت شغلی مستقیم برای این شهرستان به همراه دارد.

در افتتاحیه پروژه‌های شهر جوادآباد شهرستان ورامین پروژه‌های گازرسانی به روستاهای شمس‌آباد، تجره و زواره‌ور، اجرای پروژه آبیاری بارانی روستای شفیع‌آباد و استخر ورزشی شهر جوادآباد بهره‌برداری شد.اخبارشهرستان ورامین   , فرماندارورامین   , منصوری   , ورامین